Usługi wideofilmowania firma realizuje od 1992 roku. Przez lata firma rozwinęła znacząco, zarówno swoje wyposażenie, jak i umiejętności. Obecnie oferujemy Państwu cyfrowe nagranie i montaż uroczystości ślubnych, chrzcin, komunii, studniówek, filmów reklamowych przy pomocy sprzętu wyposażonego w system FULL HD.

Konsultacje nad studiem wideo sprawował reżyser Jerzy Passendorfer twórca m. in. serialu Janosik, filmu Zamach, Monte Casino i innych.

Realizujemy filmy z uroczystości zaślubin, z komunii św., ze studniówek, imprez firmowych, a także spoty reklamowe, filmy instruktażowe oraz promocyjne.

Oferta Wideo 2500zł., cena obejmuje:
– nagranie i montaż z jednej kamery
– obecność operatora od przygotowań/błogosławieństwa (do ustalenia) do tortu/oczepin włącznie
– do 3 godzin gotowego filmu
– 30 minutowy skrót z całości
– kilkuminutowy teledysk
– 3 komplety płyt DVD lub/i Blu ray lub/i pendrive
– okładki i płyty z nadrukami
– Dojazd do 50 km
Dodatkowo:
– nagranie aparatem dopłata
– druga kamera z operatorem – dopłata
– 4-ta godzina zmontowanego filmu- dopłata
– nagranie i montaż pleneru – 1000zł.
– dron – opcjonalnie od 500zł
– kran kamerowy, slider – opcjonalnie

Pracujemy w systemach FULL HD. Zarówno nagranie, jak i montaż filmu odbywa się w pełni metodą cyfrową czyli praktycznie bez straty jakości.

Nagrywane przez nas filmy mają profesjonalny podkład dźwiękowy, czołówki i napisy. Przygotowanie i nadruk na płytach BluRay/DVD/CD oraz wydruk okładek realizujemy już od 1 szt.

Firma w swoich zasobach posiada również kran kamerowy oraz flycam, które umożliwiają realizację szerszych zakresów kadrów.