Usługi wideofilmowania firma realizuje od 1992 roku. Przez lata firma rozwinęła znacząco, zarówno swoje wyposażenie, jak i umiejętności. Obecnie oferujemy Państwu cyfrowe nagranie i montaż uroczystości ślubnych, chrzcin, komunii, studniówek, filmów reklamowych przy pomocy sprzętu wyposażonego w system FULL HD, 3D FULL HD HDV.

Konsultacje nad studiem wideo sprawował reżyser Jerzy Passendorfer twórca m. in. serialu Janosik, filmu Zamach, Monte Casino i innych.

Realizujemy filmy z uroczystości zaślubin, z komunii św., ze studniówek, imprez firmowych, a także spoty reklamowe, filmy instruktażowe oraz promocyjne.

Od 2013 roku jako jedni z pierwszych zaczęliśmy realizację nagrań w technologii 3D FULL HD.

 

 

Pracujemy w systemach FULL HD, 3D FULL HD i HDV. Zarówno nagranie, jak i montaż filmu odbywa się w pełni metodą cyfrową czyli praktycznie bez straty jakości.

Nagrywane przez nas filmy mają profesjonalny podkład dźwiękowy, czołówki i napisy. Przygotowanie i nadruk na płytach BluRayDISC/DVD/CD oraz wydruk okładek realizujemy już od 1 szt.

Firma w swoich zasobach posiada również kran kamerowy oraz flycam, które umożliwiają realizację szerszych zakresów kadrów.